browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dovolená v Egyptě

Dovolená v Egyptě nadchne příznivce exotiky

Ať už v ruce držíte letenku do Egypta severního či východního, věřte, že dovolená v Egyptě bude stát za to v každém případě. Egypt je totiž místem, kde se střetává historie s přítomností. Pokud toužíte po pořádném dobrodružství, na které se jen tak nezapomíná, neváhejte si vyzkoušet ojedinělou jízdu okrajem pouště na velbloudech či snad na hitu poslední doby – na čtyřkolkách. Jestliže ale potřebujete ještě trošku vyšší limity, aby se Vám při dovolené v Egyptě vlil adrenalin do žil, objednejte si surfování po písečných dunách.

Na druhou stranu dovolená v Egyptě má mít i trošku odlišný charakter – pohodová relaxace v moři, návštěva památek, které si nezadají s žádnými podobnými. Kde jinde byste se měli dostat blíže faraonům, než v Údolí králů… Když už Vás omrzí toulání se hrobkami králů a královen, přináší Vám dovolená v Egyptě unikátní plavbu s příjemným kapitánem po nejdelší řece Afriky – po samotném Nilu, zdrojnici života. Na palubě Vás nemine tradiční egyptské jídlo, příjemné houpání na vlnách, ale především oslnivý výhled z kajut. Na jedné straně oázy, na druhém břehu domorodé obyvatelstvo, které jako by vypadlo z příběhů o královně Kleopatře…

Vzhůru po stopách starobylých dynastií

Všichni milovníci historie, pozor. Dovolená v Egyptě Vám přináší jedinečnou možnost prozkoumat všechna objevená i ukrytá tajemství této říše. Stačí se nadechnout teplého vzduchu vanoucího ze Sahary a ponořit se do prozkoumávání brány Afriky, jak se Egyptu často přezdívá. Kdo ví, jestli se někde v poušti neukrývá nějaký ten poklad ze Starého Egypta? Díky dovolené v Egyptě se můžete vydat pátrat na vlastní pěst a vydobýt si tak slávu, po níž prahne nejeden archeolog, anebo si jen vychutnat překrásnou dovolenou ve sluncem prosluněné zemi.