browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Letenky

Bez letenky ani ránu!

Vyrážíte s přáteli či rodinou na dovolenou letecky? Dozajista nesmíte zapomenout na Vaše vstupenky na palubu – na letenky. Jistě jste již přišli na to, že létání se zkrátka vyplatí. Neriskujete zacpané dálnice, banální nehody na přeplněných silnicích, nutnost výměny kola uprostřed nekonečné dálnice či snad problémy s nedostatkem benzinových pump během cesty. Navíc ten luxus, když se můžete bezstarostně během pár chvil ocitnout klidně na druhé straně světa. Ale potřebujete již zmíněné letenky.

Někteří si letenky zarezervují s dostatečným předstihem, jiní to nechají na poslední chvíli. V každém případě, pokud chcete letět, letenky potřebovat budete – chtě, nechtě. Ať už vyrazíte do Itálie, Řecka nebo třeba do Egypta, využijte letecké dopravy. A to především ze dvou zásadních důvodů. Cesta se zkrátí na minimum a navíc Vám nehrozí nebezpečné bouračky na přeplněných dálnicích vedoucích do turisticky populárních míst, mezi která patří jak Bulharsko, tak Chorvatsko. Objednejte si letenky do Španělska či Portugalska – neprohloupíte!

Jak ušetřit při koupi letenek?

Nemáte peněz nazbyt, nebo ušetřené finance raději investujete do nějakých dalších letenek? V tom případě dodržujte pravidla, která Vám pomohou dostat ceny za letenky na minimum:

* Rezervujte letenky klidně s velikým předstihem, kdo dřív přijde, ten dřív mele.

* Budete-li přestupovat do jiných letadel, použijte tutéž leteckou společnost.

* Užijte si v cílové destinaci minimálně týden.

* Objednávejte i zpáteční letenky – jsou levnější než jednosměrné.

* Pokud jste student, neváhejte využít studentské slevy na letenky.

* Je-li více studentů, objednávejte letenky hromadně.

Poté už nezbývá nic jiného než si s letenkami v ruce užít cestu na letiště, vychutnat si výhled z letadla a to nejdůležitější, strávit svoji dovolenou podle představ.